18.07.
So

ROOTS & SHOOTS FESTIVAL

Miesto konania:

Amfiteáter
Amfiteáter, Pribinova 4980/5, 940 02 Nové Zámky, Slovensko Mapa

BLUESOVÝ DEŇ

Druhý deň minifestivalu country a BLUESOVEJ hudby, predstavujúci rôzne generačné pohľady slovenských muzikantov na bluesovú, rockovú či džezovú hudbu.

TONY BIGMOUTH PEARSON
Sólový projekt speváka a gitaristu ŠTEFANA UHRIŇÁKA, ktorý je držiteľom mnohých ocenení a úspešne reprezentoval Slovensko na European Blues Challenge 2019 na portugalských Azorských ostrovoch aj na legendárnom International Blues Challenge v americkom Memphise.

KIERO GRANDE
Bluesrocková kapela z Veľkého Kýru, ktorá už dokázala hrať na festivale SZIGET, zvíťaziť v Slovakian Blues Challenge a na prehliadke Blues Aperitiv či účinkovať v European Blues Challenge v Nórsku. Na scéne Roots & Shoots predstaví skladby zo svojho aktuálneho albumu Heavy Hands.

BEANS AND BULLETS
Trnavská kapela charakteristická energickou fúziou blues, funk & hardrock. Živelné a poctivé blues v neopočúvanej forme.

JOŽO BARINA & FOR MEDITATION
Koncert ikony slovenského bigbítu a blues, skladateľa, gitaristu a speváka JOŽA BARINU s „reinkarnovanou“, kapelou. Legendárne skladby Hej, pán doktor, Šťastie či Purpurový smútok, konečne naživo aj v Nových Zámkoch.

PETER LIPA & BAND
Finále Roots & Shoots 2020 bude patriť nestorovi československej hudobnej scény, spevákovi, skladateľovi a organizátorovi PETROVI LIPOVI, ktorý sa v hodnotení Medzinárodnej jazzovej federácie a jej časopisu Jazz Forum dlhé roky umiestňoval medzi najlepšími európskymi jazzovými spevákmi.

Organizátor: OZ Umelecké aktivity

Vstupné:
1 deň – 8 € – v predaji online TU
Permanentka na 2 dni – 13 € – v predaji online TU

Predpredaj:
TIK (Dom kultúry, Hlavné nám. 7) – v pracovné dni od 10:00 h do 16:00 h
Kino Mier (Nám. Gy. Széchenyiho 9) – počas otváracích hodín pokladne